Bizi Hemen Arayın
Bize Sorun

Emre N. Yavuz

PSİKOLOG

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Öğrenimi boyunca, başta sosyal psikoloji ve gelişim psikolojisi olmak üzere farklı anabilim dallarında ekip çalışmasıyla projeler üretmiştir. Premenstrual sendrom, hilekarlık, çekicilik, ahlak psikolojisi, politik psikoloji gibi konularda uygulamalar yaptığı ekiple birlikte, bu çalışmaların makalelerini yazmıştır. Ayrıca çalışmaları ile ulusal ve uluslararası kongrelerde yer almıştır.

Çocuk merkezli oyun terapisi ve bilişsel davranışçı oyun terapisi eğitimlerini almıştır. Bu terapileri uygulayarak çocuklar ve aileleri ile birçok seans gerçekleştirmiştir. Ünlü markaların düzenlediği drama atölyelerinde maskotluk ve masal anlatıcılığı yaparak farklı şehirlerdeki anaokullarında performans sergilemiştir. Ayrıca WISC-R, WAIS, Stanford Binet gibi zeka testlerini, MMPI kişilik envanterini, gelişim testlerini ve dikkat-algı testlerini hem anaokulunda hem de hastanede klinik ortamda uygulayarak deneyim ve yetkinlik kazanmıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde, kurucu üyelerinden olduğu İ.Ü. Mitoloji Kulübü’nün başkanlığını 3 sene boyunca yürütmüştür. Kulüp çatısı altında farklı mitolojilerin anlatımını içeren ya da düzenbazlık, belirsizliğe tahammülsüzlük gibi özel konularda seminerler vermektedir.

Mail : enurkanyavuz@gmail.com

Fax: 0216 336 71 11
FENERBAHÇE MAH. FENER KALAMIŞ CAD.
NO: 46 K:2 DAİ:4 KADIKÖY/ İSTANBUL